Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Kompleksowe organizowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA

Kompleksowe przygotowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA jest rezultatem tego, iż specjaliści nie tylko udostępnią platformę szkoleniową i doradzają, jak z niej korzystać, ale też przygotują landing page wraz z zaproszeniami pod dany internetowy event. Wynika to z tego, iż specjaliści, którzy przygotowują webinary organizacja są też wprawnymi grafikami i pracownikami sekcji IT ze sporym doświadczeniem. Z tego względu szybko mają możliwość oni przygotowywać konkretny system i dopasować go do pozostałych opcji, powiązanych ze szkoleniem.

Będą to na przykład: CRM, bazy z danymi kontaktowymi oraz mailing. Webinar zostanie zawsze dostosowany do dyscypliny i charakteru przekazu, jaki jest zaplanowany. W rezultacie, klienci mają możliwość budować świadomość własnej marki. W platformie można korzystać z tego typu funkcji jak: swoje logo, naming marki, bądź imię wraz z nazwiskiem. To pozwoli na zidentyfikowanie konkretnego wydarzenia i jego pozostanie w świadomości grupy docelowej.

Decydując się na organizacja szkoleń online we współpracy ze wskazaną marką można spodziewać się, iż wszystko zostanie przygotowane perfekcyjnie. To jeszcze bardziej będzie zachęcało osoby biorące udział w evencie a także wpłynie na jego świetną opinię. Nie bez znaczenia będzie nie tylko samo przygotowanie, ale również to, że podczas trwania eventu nie będzie mowy o jakichkolwiek nieoczekiwanych zdarzeniach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY