Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYModa, Uroda

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorowo modelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z użyciem specjalistycznych głowic jakie zawierają miniotwory pozwala na dotarcie do nawet ciężkodostępnych punktów na ciele.

Zasysanie fałdów skórnych jest delikatne, aczkolwiek jest bardzo dokładne. Z tego powodu głowice urządzenia mogą poradzić sobie nawet z wyjątkowo wiotką skórą. Nieingerujące w organizm usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdzi się też w usuwaniu blizn oraz obrzęków. Używanie mobilnych głowic z energią światła ledowego i lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach. W efekcie, dochodzi do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, a także do zredukowania cellulitu przez pomniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usunięcie z organizmu.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawienie prezencji oraz elastyczności skóry, poprawa napięcia skóry, zeszczuplenie, zredukowanie cellulitu, poprawa samopoczucia, zrelaksowanie, zredukowanie obrzęków a także w przypadku pań po ciąży – powrócenie do dawnej figury. Co istotne, taki zabieg może być zrobiony też w wypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może zostać też zrobiony u osób o różnym kolorze skóry. Idealne efekty można otrzymać po około od dziesięciu do piętnastu zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY