Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Zabezpieczenia i design w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Nowoczesne domy na wodzie proponuje marka SHOGUN HOUSEBOAT. Unoszące się na wodzie apartamenty są dostosowane do oczekiwań osób, które chcą je zakupić. Jeżeli ktoś ceni oryginalność, poczucie wolności, jak i spędzenie czasu w wygodnych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w takim domu wynosi dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Dom posiada trzy tarasy.

Nabywcy mają do dyspozycji innowacyjne, spójne pod względem wystroju, a także funkcjonalne wnętrza. Projektanci wnętrz, którzy się tym zajmują wezmą pod wzgląd wszystkie szczegóły, jakie bezpośrednio mają przełożenie w tym, iż pływający dom spełnia wszystkie oczekiwania. W apartamencie znajduje się wygodna łazienka z prysznicem. Salon jest w pełni oszklony a także wydzielony w nim jest użyteczny oraz w pełni wyposażony aneks z kuchnią. W apartamencie można znaleźć także dwie oddzielne sypialnie, a w pokoju dziennym znajduje się możliwa do rozłożenia kanapa. Rozległy taras ma 30 metrów kwadratowych.

Na samej górze znajdują się barierki. Należy wobec tego przyznać że apartament taki wygląda świetnie. Apartamenty na wodzie od wskazanej marki są także niezależne. Mają wewnętrzną kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie a także klimatyzację. Houseboat można również w dowolny sposób podłączać w ogólnodostępnych marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chciałby się stać właścicielem tego luksusowego apartamentu ma tę okazję. Szczególnie zostało to docenione w czasie koronawirusa. To także doskonałe wyjście dla takich osób, które nie chciałyby rezerwować pokoju w zatłoczonym hotelu.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY