Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, Ogród

Wyroby autorskie firmy MOON DOG: naturalna pielęgnacja dla psów i kotów

Produkty autorskie firmy MOON DOG gwarantują bazującą na naturalnych składnikach pielęgnację dla domowych pupili. Udostępnione wyroby z tej kategorii można sprawdzić pod adresem https://moondog.pl/pl/menu/produkty-moon-dog-230.html?filter_price=0-36 i przekonać się, iż de facto właściwie będzie w nie inwestować. Seria naturalnych preparatów tego rodzaju zawiera balsam pielęgnacyjny na łapy, nos i odciski, jak i balsam ze zwiększoną ochroną UV. Jest on maksymalnie bezpieczny dla pupili, także wtedy, gdyby zdarzyło się, iż pies albo kotek zjedzą trochę tego wyrobu. Balsamy można nabywać w każdej objętości, w zależności od tego, jakie jest spodziewane zużycie. W ofercie można także odnaleźć bazujący na naturalnych składnikach spray do odstraszania na owady dla psów.

Ze względu na to, iż w wyrobach tych nie ma jakichkolwiek niebezpiecznych substancji, można spodziewać się, iż wzorcowo one sprawdzą się w takiej opcji, jaka jest dla nich spodziewana. Kosmetyki przed użytkowaniem były sprawdzone, wobec czego właściciele piesków i kotów mają możliwość spodziewać się, że będą one w pełni bezpieczne. Nie ma znaczenia, czy będzie to kocimiętka dla kota, czy inny wyrób, ponieważ sprawdzi się wzorowo.

Konsumenci bardzo ochoczo kupują także hipoalergiczny, bazujący na naturalnych składnikach szampon dla czworonogów, przeznaczony zarówno do pielęgnacji ich skóry, jak i sierści. Z wyrobu takiego mogą skorzystać czworonogi wszystkich ras oraz w różnym wieku. W bazujących na roślinnych składnikach produktach dla psów i kotów znajdują się na tyle odżywcze składniki jak: masło shea, masło kakaowe, masło mango, olej z drzewa neem, olej z nasion arbuza, bądź wyciąg z ryżu. Przy każdym z wyrobów zaprezentowany jest dokładny opis związany z jego wykorzystaniem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY