Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Usługi

Profesjonalny weterynarz mający specjalizację w okulistyce, leczący w lecznicy VET blisko stolicy

Usługi okulistyczne realizowane w klinice weterynaryjnej VET w Starych Babicach to sporo zabiegów. Tak wieloaspektowe ukierunkowanie, które ma weterynarz okulista warszawa jest rezultatem dużego poziomu jego kwalifikacji oraz stałego doskonalenia się zawodowego. Głównie wykonywane są zabiegi chirurgiczne z zastosowaniem nowoczesnego mikroskopu operacyjnego, jakie poprzedza kompleksowe zbadanie przedniego a także tylnego odcinka gałki ocznej. Czworonogi mają też zrobione wszystkie testy diagnostyczne, powiązane z badaniem ilości wydzielanych przez czworonoga łez, jak i z udrożnieniem kanałów nosowo – łzowych. Dodatkowo, kierując się do wskazanej lecznicy z psem można również liczyć na pełne badanie całej kondycji zdrowotnej.

Psy będą mieć także zapewniony nieinwazyjny pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, z użyciem nowocześnie zaprojektowanego przyrządu do mierzenia ciśnienia. Okulista zwierzęcy badanie przeprowadzi wykorzystując nowoczesny oftalmoskop bezpośredni i pośredni oraz z lampy szczelinowej z możliwością zapisywania zdjęcia. Zespół ma certyfikaty okulistyczne odpowiadające światowym standardom, co od razu budzi poziom zaufania pośród właścicieli piesków. Kiedy jest to niezbędne, wykonana jest elektroepilacja rzęs i przepisane są specjalistyczne medykamenty okulistyczne. Ze względu na to że placówka prosperuje przez siedem dni w tygodniu, to umożliwiona jest bezzwłoczna pomoc, jeżeli okaże się to potrzebne.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY