Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Pożyczki pod zastaw nieruchomości firmowej – dlaczego jest opłacalna

Pomysłów na pozyskanie źródła finansowania przez firmy jest całkiem sporo. Jednym z nich są pożyczki pod zastaw, jakie w porównaniu z tradycyjnymi kredytami bankowymi mają liczne zalety. Tego typu pożyczki są często oferowane przez niezależne finansowe instytucje, funkcjonujące dużo bardziej elastycznie niż banki, i mają też mniejsze wymagania. Przy kredytach bankowych czasami trzeba czekać nawet parę tygodni na jego otrzymanie.

Pożyczka pod zastaw firmowej nieruchomości udzielana jest dużo szybciej, czasami nawet przez jeden dzień, co w wielu przypadkach jest ogromnie ważne, gdyż umożliwia zachowanie finansowej płynności. Instytucje finansowe inaczej niż zwykłe banki podchodzą do spraw zdolności kredytowej. Ważny jest rzecz jasna charakter działalności oraz cel wydatkowania pieniędzy, ale największe znaczenie będzie miało zabezpieczenie w formie nieruchomości. Bardzo ciekawie przedstawiają się również koszty.

Rzecz jasna liczyć się należy z tym, że finansowanie pod zastaw przez tego typu instytucje finansowe może być nieco droższe od tego, co oferują banki, ale zbyt dużych różnić raczej nie ma. Najczęściej też nie stosuje się jednego cennika, a każdy z przypadków jest wyceniany indywidualnie, w zależności od pożyczanej sumy i wartości nieruchomości. Dużo informacji na ten temat znajdzie się pod adresem https://podzastaw.biz/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci, złożyć tam również można wniosek o udzielenie pożyczki i wybrać najlepszą spośród otrzymanych ofert. Więcej wskazówek znaleźć można w serwisie internetowym.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY