Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym wpływem promieniowania IR oraz ultrafioletowego, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Imponująca redukcja światła odbitego zwiększa bezpieczeństwo spawacza i podwyższa komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają także przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze mają dwie krawędzie wzmocnione na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz zespolone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, jakie służą do zakładania zasłon na haczykach stalowych. Konsumenci mają możliwość dobierać wyroby z asortymentu bądź mogą zdecydować się na zasłony zrobione na indywidualne zamówienie.

Produkty te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki rodzaj folii spawalniczej jest trwale oznaczony. Nie można takiego oznaczenia usuwać lub zmieniać. Oznakowanie składa się z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora lub importera oraz daty wyprodukowania. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza posiada gwarancję użyteczności w trakcie spawania. Na witrynie wytwórcy znajdują się użyteczne wskazówki związane z montażem i sposobem wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego względu dobrze jest się z tym obeznać.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY