Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, Ogród

Jak wybrać odpowiedni basen ogrodowy

Letnie upały zachęcają na pewno do tego, żeby się ochłodzić w zimnej wodzie. Jeśli ktoś ma nieco miejsca w swoim ogrodzie, to pomyśleć może o tym, aby postawić w nim odkryty basen. Baseny tego typu aktualnie się cieszą ogromną popularnością, i są ogólnie dostępne w wielu wersjach i wielkościach. W zależności od konstrukcji pozwolić mogą tylko się pochlapać dzieciom, co rzecz jasna im sprawi wiele frajdy i radości, ale w największych modelach można nawet próbować pływać. W praktyce ogrodowe baseny podzielić można na trzy podstawowe rodzaje, czyli dmuchane, rozporowe oraz stelażowe.

Dmuchane baseny są najmniejsze, idealnie nadające się dla maluchów. Są bardzo szybkie do rozłożenia, aby je napełnić nie trzeba dużej ilości wody, a są do tego oferowane w najróżniejszych kolorach i kształtach. Nieco większe i bardziej pojemne są baseny rozporowe. One z reguły są okrągłe, ze względu na to że posiadają u góry mocny kołnierz, zabezpieczający przed rozerwaniem. Najbardziej wytrzymałe i największe są modele stelażowe, z nich bez problemów mogą korzystać dorośli.

Konstrukcja basenu oparta jest na stelażu zrobionym z rurek, a ich kształt jest prostokątny lub okrągły. W większości modeli na wyposażeniu jest również drabinka, która ułatwia wchodzenie i wychodzenie. Jeśli ktoś zainteresowany będzie zakupem takiego basenu, to może sprawdzić propozycję firmy https://www.renovey.com/pl/, ma ona w ofercie zarówno szeroki wybór najróżniejszych basenów jak też szereg akcesoriów do nich.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY