Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Jak pozyskać kredyt prędko oraz bez komplikacji?

Po wygranych przez partię rządzącą w naszym kraju dodatkowych już wyborów parlamentarnych, można usłyszeć coraz silniejsze głosy, iż wreszcie nadszedł czas reorganizowania kraju. Ma to być oddźwięk na zarzuty opozycji, iż premier łata tylko dziury budżetowe, nie martwiąc się o zadbanie o zdrowe struktury gospodarcze w Polsce. Jedną z naszych największych bolączek, jest zbytnie zadłużenie w stosunku do całego budżetu. Co prawda daleko nam do Włoch czy Grecji, jednak ocieramy się o próg, który zapisany jest w konstytucji polskiej.

Wszyscy zaintrygowani są zgodni, ze najlepszym rozwiązaniem byłoby zachęcić obcy kapitał do jeszcze lepszego wchodzenia na stworzony przez nas rynek. Dzięki temu nie tylko ujarzmiłoby się bezrobocie, czego doznaliśmy już parę lat temu. Budżet polski miałby akcesoryjne wpływy, co pozwoliłoby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Projektem rządu na jeszcze szybsze inwestowanie w naszym kraju, ma być stworzenie szczególnego banku dla zagranicznych inwestorów. Ma on udzielać inwestorom pożyczki i kredyty, które mają być przede wszystkim dotowane przez budżet, a w konsekwencji niżej oprocentowane i tańsze – kredyt dla firm bez zaświadczeń. Poza tym zasady przyznawania takich pożyczek czy kredytów mają być uproszczone. Zamiast długiego oczekiwania na decyzję, opierać się wolno na centralnym banku danych wszystkich firm zagranicznych, z którego wpłynęłyby wszelkie wymagane do podjęcia decyzji dane. To symbolizowałoby udzielenie pożyczki w ciągu doby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY