Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Francuskie buldogi – jakie ma cechy charakterystyczne ta rasa psów

Mając w domu małe dzieci bez żadnych problemów można sobie pozwolić na psa. Istotne jest jednak to, żeby znaleźć odpowiednią rasę, która będzie się dobrze dogadywać z maluchami i przy tym nie przejawiać wobec nich agresji. Ras takich parę się znajdzie, a w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć buldogi francuskie. Te nieduże, ale bardzo wesołe i radosne psiaki świetnie się się sprawdzają przy przy małych dzieciach, są wobec nich przyjacielskie i łagodne.

Lecz mimo że nie należą do zbyt dużych, to nadrabiają to żywiołowością i energią, będąc też świetnymi kompanami dla dzieci. Uwielbiają najróżniejsze zabawy, szarpanie czy gonitwy za patykiem. Są też bardzo skoczne, co potrafią niejeden raz pokazać na spacerze. Jeżeli chodzi o samo spacerowanie, to rzecz jasna trzeba systematycznie wyprowadzać. Równocześnie niezwykle istotne jest, aby nie narażać je na słońce, ponieważ wysokie temperatury im nie służą.

Uwielbiają równocześnie leżakowanie na kanapie, dlatego miejsce dla nich również musi się jakieś znaleźć. Dużym plusem francuskich buldogów jest to, że nie potrzebują one dużej pielęgnacji. Wystarczy je raz na jakiś czas wyczesać oraz wyczyścić uczy i oczy, żeby ochronić przed zapaleniem. Decydując się na kupno takiego psa pamiętać należy, że wszystkie wymienione cechy będą posiadać tylko rasowe, urodzone w legalnej hodowli. Z tego też powodu warto taką znaleźć, na przykład w internecie wpisując słowa buldog francuski pies, i tam kupić swojego wymarzonego przyjaciela.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY