Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Działania plastyczne oraz lifting twarzy – dlaczego należałoby się na nie zdecydować?

Dawniej każdy z nas próbował się odchudzać, jednakże nie u każdego było widać rezultaty. Lata ćwiczeń, są w stanie dać takie wyniki, jakie byśmy chcieli, ale czasami jest tak że wynik niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja napięcia skóry, oraz usunięcie zbytecznej ilości. To jest następny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się naturalnie takie osoby.

Niemniej jednak nie tylko, także do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to na wskroś nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu – więcej na domenie https://www.wrosinski.pl/. Zabieg wykonywany jest przy przeznaczeniu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współgranie fal dźwiękowych i fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe emitowane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i powodują szereg korzystnych zmian. Najistotniejsze rezultaty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki emitowane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych wcześniej tkanek tłuszczowych. Zabieg jest na wskroś bezbolesny oraz nie potrzebuje hospitalizacji. By przyniósł oczekiwane rezultaty, tkanka tłuszczowa powinna mieć grubość co najmniej 2 cm, w następstwie tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W przypadku obszernej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie cera jest bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY