Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Budownictwo, Przemysł

Dlaczego kurtyny PCV to lepsze rozwiązanie niż klasyczne drzwi

W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu budynkach firmowych często są stosowane różnego rodzaju drzwi czy bramy. Montowane są one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, ale także i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc korzystać się będzie wyłącznie od czasu do czasu, to wtedy mogą być one spokojnie zamykane.

Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby albo przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład widłowe wózki. W takich przypadkach każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mało wygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Ale nie zawsze można pozostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy obiema stronami mogą się bowiem pojawić różnice temperatur, jak również zapylenie, kurz czy trudniejsze atmosferyczne warunki.

W tego typu sytuacjach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Przez to, że paski folii są różnej grubości i po rozwieszeniu zachodzą na siebie, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Ale równocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejść czy przejechać, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. Szerokość takich pasków może wynosić od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY