Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Inne

Czy warto kupować wtryskiwacze po regeneracji

Poważna usterka auta to dla jego posiadacza spory problem, bowiem jej koszty mogą naprawdę nie być małe. Zwłaszcza będzie to dotyczyło to pojazdów posiadających silniki wysokoprężne, które lubią sprawiać różne niespodzianki.

Na pewno z dużymi wydatkami trzeba się liczyć przy awarii turbosprężarki czy koła dwumasowego, ceny za naprawę zaczynają się tu od kilkuset a kończą nawet na kilkunastu tysiącach złotych. O podobnych lub niekiedy i wyższych sumach także się mówi, jeżeli posłuszeństwa odmówią wtryski.

Symptomy tego są charakterystyczne, bowiem silnik zaczyna słabiej pracować i nie ma regularnych obrotów. Jeśli takie objawy zostaną dostrzeżone, to należy się możliwie szybko wybrać do jakiegoś mechanika, który sprawdzi dokładnie jak wygląda sytuacja. Jeżeli rzeczywiście uszkodzeniu uległy wtryskiwacze do diesla, to właściciel powinien zastanowić się dobrze, co robić z tym dalej. Zakup nowych wtrysków to wysokie koszty, ze względu na to, że są one dostępne jedynie w autoryzowanych serwisach. Lecza można też pomyśleć nad zakupem wtrysków po regeneracji, które parametrami nie będą odbiegać od nowych, a ich cena jest znacznie korzystniejsza.

Przy zakupie po pierwsze podać należy sprzedawcy numer produktu, przykładowo może on wyglądać tak 28332705 Jeśli dany wtrysk znajdował się będzie na stanie, to praktycznie następnego dnia powinno się go otrzymać. Ta szybkość jest kolejną zaletą zakupu regenerowanych wtrysków, bo na nowe czasem trzeba znacznie dłużej czekać.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY